«Знання й освіта - це єдина цінність, що залишається з людиною на все життя»
Ліна Хасан-Бек

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Англійська CALLAN method

Вивчення англійської мови, а також знання англійської, як найпоширенішої мови у світі та мови міжнародного спілкування, відкриває перед людиною багато можливостей – навчання та стажування з кордоном, кар'єрне зростання, вільне спілкування у подорожах, нові знайомства та багато іншого. Мабуть, кожен з нас, усвідомлюючи потребу у знанні англійської, хоча б раз у житті обіцяв собі «завтра починаю вчити..».

Проте вивчення мови зазвичай асоціюється з нудними письмовими вправами, домашніми завданнями, «зубрінням» слів. Це займає багато часу, якого так усім не вистачає…

Однак, є методика, яка враховує вимоги сучасної людини і дозволяє вивчати мову у 4 рази швидше, порівняно з іншими відомими методами, до того ж практично без домашніх завдань!

Це - Метод Каллана, що спрямований в першу чергу на швидкий розвиток мовних навичок з паралельним освоєнням письма та граматики.

Метод Каллана є надзвичайно інтенсивною системою вивчення англійської мови, що ґрунтується на керованому викладачем активному спілкуванні з учнями. Метод був розроблений у Кембриджі, видатним лінгвістом, Робіном Калланом.

Головною засадою методу є те, що на заняттях моделюється мовне середовище. Тоді як за інших підходів більшість часу говорить викладач, а учень у цьому процесі відіграє пасивну роль, метод Каллана забезпечує 100% залучення учня в процес навчання.

Мова засвоюється природно, так як ми у дитинстві вивчали свою рідну мову: спочатку засвоювали слова на слух, вчилися їх вимовляти, аж тоді – читати і писати. Логічна послідовність подання матеріалу та систематичне повторення є запорукою швидкого засвоєння мови.

При інших методиках багато часу витрачається на пояснення та сприйняття правил, а не на вивчення самої мови. Метод Каллана - навпаки, полягає у виробленні автоматичних мовних навичок, адже ви постійно говорите на заняттях, викладачі корегують вимову й виправляють помилки. Ви постійно чуєте англійську від викладача та від інших студентів.

Дослідження Кембриджського університету підтверджують, що жодна інша методика за той самий час не дає такого рівня мовних навичок, як Метод Каллана.


 


Ви дійсно хочете вивчити англійську мову?
Обирайте найпрогресивнішний метод в Європі!