«Знання й освіта - це єдина цінність, що залишається з людиною на все життя»
Ліна Хасан-Бек

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Переваги методу Каллана

1) Метод Каллана дозволяє вивчити англійську в 4 рази швидше (отже, і в 4 рази дешевше!), ніж за допомогою будь-яких інших методик, не залежно від віку і без надзвичайних зусиль.


За даними Кембриджського університету для досягнення рівня екзамену Cambridge PET, навчаючись за методом Каллана, потрібно в 4 рази менше часу, ніж за будь-якою іншою відомою методикою.

Навчаючись за методом Каллана, студент не має часу на роздуми та інші сторонні заняття, адже англійська мова звучить 60 секунд на хвилину, 60 хвилин на годину, в 4 рази більше ніж в будь-якому іншому методі вивчення мови.

2) Засвоєння мови проходить природно, подібно до того, як усі в дитинстві вивчали свою рідну мову. Спочатку ми вчилися сприймати на слух і розрізняти слова, тоді їх повторювали, вчилися формувати у речення, а тоді вчилися читати і писати.


Процес навчання передбачає певну систему подання нового та повторення вже пройденого матеріалу, що забезпечує надзвичайно ефективне засвоєння та розвиває рефлексивну реакцію. Студент не перекладає речення з рідної мови на англійську, він одразу відповідає англійською.

3) Заняття ведуть кілька викладачів, які постійно чергуються для того, щоб Ви не звикали до вимови однієї людини.


Заняття проходять дуже інтенсивно, викладачі підтримують високий темп мови, наближений до носіїв мови. Ви постійно чуєте англійську від викладача, від інших учнів і відповідаєте на запитання, таким чином запам'ятовуєте слова та засвоюєте конструкції.

4) Метод може гарантувати відмінний результат практично з усіма категоріями слухачів, він підходить для студентів різного віку і для різних цілей навчання.


Більшість корпоративних клієнтів для навчання свого персоналу англійської мови обирають метод Каллана, в тому числі такі відомі компанії, як IBM, FIAT, OLIVETTI, PHILIPS, PIRELLI і т.д.

 


Основні переваги методу – це швидкість та ефективність.