«Знання й освіта - це єдина цінність, що залишається з людиною на все життя»
Ліна Хасан-Бек

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Рівні складності

Курс навчання за методом Каллана розбитий на 3 етапи, які в свою чергу поділяються на 12 рівнів.

Етап І - освоєння рівнів 1 - 4 (досягнення рівня Cambridge KET)

Вміння усного та письмового мовлення на базовому рівні. Знання 1000 найбільш вживаних в англійській мові слів. Володіння англійською мовою у простих життєвих ситуаціях при спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями. Знання мови достатні для подорожей за кордон і спілкування на побутовому рівні.

Етап ІІ – освоєння рівнів 5 - 7 (досягнення рівня Cambridge РET)

Володіння письмовою та усною мовою на середньому рівні. Знання 1750 ключових англійських слів. Мовні навички, достатні для спілкування у повсякденних побутових і ділових ситуаціях, у сфері торгівлі, туризму, виробництва. Рівень Cambridge РET визнається багатьма роботодавцями як доказ спроможності використовувати англійську в навчальних цілях , на офісних, адміністративних і управлінських посадах із середнім ступенем відповідальності.

Етап ІІІ – освоєння рівнів 8 - 12 (досягнення рівня Cambridge FCE)

Впевнене спілкування англійською мовою у різноманітних ситуаціях, словниковий запас більше 4 000 слів , вміння аргументувати і вести переписку, телефонні переговори, читати книжки і статті. Рівень Cambridge FCE підтверджує здатність розуміти тексти з різноманітних джерел, робити нотатки, коли хтось інший розмовляє, спілкуватись на різноманітні теми, розуміти зміст теле- та радіопередач.

Термін освоєння кожного рівня залежить від обраного Вами графіка занять.