«Знання й освіта - це єдина цінність, що залишається з людиною на все життя»
Ліна Хасан-Бек

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Французька МОВА

Програма вивчення французької мови складена відповідно до рекомендацій Європейської мовної ради і передбачає 6 рівнів складності.

А Початковий Користувач

A1 «Ознайомлення »
Після проходження рівня Ви зможете розуміти і вживати побутові повсякденні вирази, а також елементарні речення, необхідні для задоволення конкретних потреб. Зможете відрекомендуватися або представити когось, відповідати на запитання про деталі особистого життя (наприклад, де він/ вона живе; про людей, яких він/вона знає; про речі, які він/вона має). Ви зможете взаємодіяти на простому рівні, якщо співрозмовник говорить чітко і повільно та готовий прийти на допомогу. Початковий рівень розрахований на 36 занять.
Тестування : підготовка до іспитів DELF A1 і до TEF

А2 «Виживання»
Після завершення цього рівня Ви зможете розуміти повсякденні фрази та широко вживати вирази, необхідні для спілкування у сферах особистого побуту, сімейного життя, здійснення покупок, місцевої географії, роботи. Ви навчитесь спілкуватись у звичайних ситуаціях, де необхідний простий і прямий обмін інформацією на знайомі та звичні теми. Ви зможете описати простими мовними засобами вигляд Вашого оточення, найближче середовище і все, що пов'язане зі сферою безпосередніх потреб.
Тестування : підготовка до іспитів DELF A2 і до TEFВ Незалежний користувач

B1 Незалежний Користувач

B1 «Рубіжний»
Ви зможете розуміти основний зміст чіткого нормативного мовлення на теми, пов'язані з роботою, навчанням, відпочинком. Ви зможете вирішити більшість питань під час подорожі у франкомовні країни. Ви будете просто і зрозуміло висловлюватись на знайомі теми або теми особистих інтересів, зможете описати досвід, події, сподівання, мрії та амбіції, навести стислі пояснення і докази щодо своїх точок зору та планів.
Тестування : підготовка до іспитів DELF B1 і до TEF

В2 «Поглиблений»
Ви зможете розуміти основні ідеї тексту як на конкретну , так і на абстрактну тему, вести технічні (спеціалізовані) дискусії за своїм фахом. Зможете нормально спілкуватися з носіями мови з таким ступенем швидкості та спонтанності, який не завдає труднощів жодній із сторін. Ви будете чітко, детально висловлюватись на широке коло тем, висловлювати свою думку з певної проблеми, наводячи різноманітні аргументи.
Тестування : підготовка до іспитів DELF B2 і до TEF

C Досвідчений користувач

C1 «Автономний»
Ви будете розуміти широкий спектр досить складних та об'ємних текстів і розпізнавати підтекст. Ви зможете висловлюватися швидко і спонтанно без помітних труднощів, пов'язаних з пошуком засобів мовлення. Ви зумієте ефективно і гнучко користуватись мовою у навчанні, суспільному та професійному житті. Ви зможете чітко, логічно, детально висловлюватись на складні теми, демонструючи свідоме володіння граматичними структурами та складними мовними конструкціями.
Тестування : підготовка до іспитів DALF C1 і до TEF.

C2 «Компетентний»
Ви зможете без проблем розуміти практично все, що чуєте або читаєте. Ви будете у змозі засвоювати інформацію з різних усних чи письмових джерел, узагальнювати її і зробити аргументований виклад. Ви будете висловлюватись спонтанно, дуже швидко і точно, диференціюючи найтонші відтінки змісту у досить складних ситуаціях.
Тестування : підготовка до іспитів DALF C2 і до TEF.