«Знання й освіта - це єдина цінність, що залишається з людиною на все життя»
Ліна Хасан-Бек

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Німецька МОВА

Програма вивчення німецької мови складена згідно рекомендації Європейської мовної ради, передбачає 6 рівнів складності і розрахована на 108 занять.

А1 - Anfanger – початковий (16 занять)
Програма розрахована на тих, хто лише розпочинає робити перші кроки у вивченні німецької. Дозволяє у найкоротший термін набути початкових навичок усного мовлення та письма і, головне, навичок сприйняття німецької мови на слух. Перш за все має на меті вже на ранніх етапах навчання встановити діалог між педагогом і слухачем. Закінчивши рівень, Ви навчитесь знайомитись, рахувати і обирати товари, зможете розповісти про себе та свої захоплення.

А 2 рівень - Grundlagen - базовий (20 занять)
Цей рівень розраховано на тих, хто раніше вже вивчав німецьку мову в школі, університеті або ж безпосередньо спілкуючись з носіями мови. Він спрямований на вдосконалення мовних умінь та навичок, розширення словникового запасу. Після завершення рівня Ви зможете легко відповідати на запитання, підтримувати дружню бесіду, спілкуватись, за потреби звернутися до лікаря або продавця, знатимете більше про німецькомовні країни: Німеччину, Австрію та Швейцарію.

В1 - Fortgeschrittene – середній (18 занять)
Цей рівень для тих, хто бажає поглиблювати набуті знання та розширювати свій словниковий запас. Закінчивши рівень, Ви наближаєтесь до рівня вільного володіння німецькою мовою. Зможете просто й невимушено висловлюватися на знайомі теми, розповідати про сферу особистих зацікавлень, події з власного життя, давати короткі пояснення й обґрунтування щодо планів і намірів.

В2 - Fortgeschrittene – середній (18 занять)
Це рівень ґрунтовної мовної підготовки. Після завершення рівня можна буде сказати, що Ви прекрасно володієте німецькою мовою. Ви зможете вільно й невимушено спілкуватись, чудово розуміти розмовну мову, читати книжки німецькою.

С1 – Поглиблений (18 занять)
Поглиблення та подальший розвиток навичок розмовної мови, читання, сприйняття на слух для людей, які вивчають німецьку мову професійно . Уміння результативно й різнопланово використовувати мову в суспільному і професійному житті, а також у навчанні. Вміння чітко, структуровано і вичерпно висловлюватися щодо складних ситуацій, застосовуючи при цьому різні синтаксичні засоби.

С2 – Професійний (18 занять)
Після закінчення рівня Ви зможете розуміти широкий спектр складних великих текстів, прослідковуючи також прихований зміст. Набудете вміння висловлюватися спонтанно і вільно, не відчуваючи очевидної потреби у доборі слів, зможете результативно й різнопланово використовувати мову в навчанні, суспільному і професійному житті. Але Ви чудово розумієте, що немає меж досконалості…