«Знання й освіта - це єдина цінність, що залишається з людиною на все життя»
Ліна Хасан-Бек

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Іспанська МОВА

Програма вивчення іспанської мови складена згідно рекомендацій Європейської мовної ради, передбачає 6 рівні складності і розрахована на 108 занять.

Перший рівень А1 (Nivel Inicial) передбачає вивчення іспанської мови з нульового рівня при відсутності мовної підготовки. На цьому етапі Ви познайомитесь з іспанською мовою, вивчите загальну лексику, фонетику, писемність, граматику іспанської мови. Завдяки цьому курсу, Ви оволодієте базовими знаннями іспанської і зможете брати участь в найлегших діалогах з носіями мови.

Другий рівень А2 (Nivel Elemental) даний курс є першим етапом у вивченні мови для тих, хто має елементарну мовну підготовку, і спрямований на вивчення і закріплення основ іспанської мови. На цьому рівні досягається більш впевнене використання найлегших мовних форм, розширюється тематика спілкування і закріплюються навички з використання базових граматичних структур. Проходження цього рівня дозволить набути вміння розуміти й передавати інформацію в межах побутових ситуацій.

Третій рівень В1 (Nivel Pre-Intermedio) Завдяки вивченню іспанської мови на третьому рівні, Ви зможете легко орієнтуватися не тільки в побутових, але й в різноманітних повсякденних ситуаціях. На цьому етапі передбачається значне збільшення словникового запасу, а також повторення і систематизація основних знань про лексику, граматику та фонетику мови.

Четвертий рівень В1 (Nivel Intermedio) На даному етапі слухачі починають поглиблене вивчення іспанської мови, активно поповнюють словниковий запас, а також беруть участь в спеціалізованих тренінгах, спрямованих на розвиток практичних мовних навичок. По закінченні рівня слухачі впевнено орієнтуються в іспанській мові, легко будують діалоги, можуть підтримувати розмову практично на будь-яку тему.

П'ятий рівень В2 (Nivel Intermedio Superior) На п'ятому рівні вивчення іспанської мови, слухачі засвоюють все більш складні мовні знання, вдосконалюють розмовну й писемну мови. Таким чином, отримані знання про мову поглиблюються й переводять слухача на новий рівень вивчення.

Шостий рівень С1 (Nivel Avanzado) Шостий рівень вивчення іспанської мови є заключним. На даному етапі слухачі отримують навички вільного володіння як розмовною, так і писемною мовою. Всі слухачі курсу проходять інтенсивну практику усного й писемного спілкування, легко і невимушено спілкуються іспанською мовою з носіями мови.